אסתטיקה רפואית

היום, שלא כבעבר, ניתן לטפל בפגמים אסתטיים די בקלות – אם זה פגמים שצצו בתהליך אורגני של התבגרות בגוף, פגמים מולדים, או כאלה שנוצרו בעת תאונה. כך או כך, אצלנו תוכלו למצוא מגוון טיפולים אסתטיים חדשניים, מקצועיים ויעילים לטיפול בקמטים, פיסול קו לסת, מיצוק נפיחויות בפנים ועוד.

טיפולי אסתטיקה רפואית

הרפואה האסתטית המתקדמת של ימנו העניקה לאנושות מתנה נפלאה! בזכותה, יש לנו את האפשרות לטפל ולשנות כמעט כל דבר שמציק לנו בעצמנו – החל מטיפולי פנים מתקדמים, כלה בניתוחי אף חזה ואפילו ישבן, ועד פיסול קו לסת למראה פנים מתוח וזוהר. המטרה של הרפואה האסתטית היא כמובן לגרום לנו להרגיש טוב יותר עם עצמנו, ולאהוב את מה שאנחנו רואים במראה… הטיפולים שיש היום בשוק מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות, והן נותנים תוצאות מדהימות ומשנות חיים.

טיפולי הקליניקה

במרפאה שלנו תוכלו להנות ממגוון רחב של טיפולים אסתטיים, שנועדו להצעיר את העור הפנים ולהפוך אותו לחיוני וזוהר. כל הטיפולים שלנו נעשים במכשור מתקדם וחדשני, המביא לתוצאות הטובות ביותר. להלן הטיפולים שתוכלו למצוא בקליניקה שלנו: פילינג רפואי להסרת השכבה העליונה של העור, טיפול PFR אשר נועד להצערה ושיקום העור, עיבוי ועיצוב שפתיים, טיפול מיצוק למראה צעיר ומתוח, טיפולי חיזוק ועידוד צמיחה לשיער, טשטוש קמטים, פיסול קו לסת, פילינג להסרת השכבה העליונה של העור ועוד.

מגוון טיפולים לעור מתוח וצעיר

כולנו רוצים עור צעיר, ויפה בדיוק כמו שהיינו צעירים… וכעת, גם ניתן להשיג את העור שאנו חולים עליו, באמצעות טיפולים מתקדמים אצלנו בקליניקה! צרו עמנו קשר לייעוץ מעמיק, במהלכו נבחן איזה טיפולים הכי מתאימים לכם – לפי סוג העור, מצב העור, גילכם ועוד, וכך, יד ביד נגשים חלומות.

אסתטיקה רפואית

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת. מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר